Otoczenie Dworku

Nasz Dworek to nie tylko smaczna kuchnia, wygodny nocleg i udane przyjęcia. Mamy do zaoferowania dużo więcej – bezpieczeństwo, piękne widoki i prawdziwy relaks. Organizując u nas uroczystość rodzinną, wesele czy imprezę firmową, nie są Państwo skazani na wielogodzinne siedzenie za stołem.

  1. Parking
  2. Teren 4 ha
  3. Palenisko
  4. Atrakcje dla dzieci
  5. Starorzecze Warty

Parking

Wybierając się do nas nie muszą Państwo martwić się o miejsca parkingowe. Dysponujemy dużym, utwardzonym parkingiem dla 60 samochodów. Przestrzeń do parkowania jest ogrodzona, bezpieczna i oczywiście bezpłatna.

Teren 4 ha

Naszym atutem jest duża przestrzeń wokół Dworku. Otacza nas zielony teren o powierzchni 4 ha, na którym znajduje się wystarczająco dużo miejsca, by zorganizować piknik, dużą imprezę plenerową z namiotami bądź zrealizować inne pomysły, które będą odpowiedzią na Państwa potrzeby.

Palenisko

Zarówno latem, jak i zimą umożliwiamy zorganizowanie ogniska pod gołym niebem. Odgrodzone palenisko w zielonym otoczeniu zachęca do udanej zabawy w nieformalnej atmosferze.

Atrakcje dla dzieci

Dobrze wiemy, że najmłodsi Goście są najbardziej wymagający. Dlatego zadbaliśmy o to, by czas spędzony w naszym Dworku upłynął im wesoło i bezpiecznie zarazem. Huśtawki, duża trampolina, mini zoo z puszystymi króliczkami i duuuużo miejsca do szaleństw – a wszystko to na bezpiecznym i ogrodzonym terenie.

Starorzecze Warty

Nasi Goście zachwycają się widokami, które rozciągają się z okien i terenu Dworku. Dodatkową atrakcją jest bezpośrednie utwardzone i oświetlone zejście do starorzecza Warty z pomostem. Tutaj można poczuć się jak na wakacjach, ciesząc oko towarzystwem pięknych łabędzi. Nasz pomost jest także bardzo atrakcyjnym miejscem do zawarcia związku małżeńskiego i sesji zdjęciowych.

next
prev