Noclegi

Oferujemy noclegi w dziesięciu komfortowo urządzonych apartamentach 4- osobowych oraz w pięknym apartamencie dla nowożeńców.

Nocleg w naszym Dworku to idealne rozwiązanie w czasie wesela czy innej uroczystości okolicznościowej. Goście przyjezdni z dalszych stron mogą pozostać na miejscu, spędzić wygodnie noc i zjeść posiłek w naszej restauracji.

Oferujemy także noclegi dla firm – duży i bezpieczny parking, dobry dojazd do Poznania trasą S11 czynią nasz Dworek miejscem bardzo często wybieranym przez klientów biznesowych.

Poza tym każdy Gość – niezależnie czy jest prywatnie czy też w celach służbowych docenia niesamowitą ciszę i spokój, które panują w naszym otoczeniu, a także możliwość relaksu, nawet jeśli pobyt trwa bardzo krótko.

Serdecznie zapraszamy!


Ceny noclegów

pokój 1-osobowy - cena 135 zł
pokój 2-osobowy - cena 180 zł
pokój 3 - osobowy - cena 210 zł
pokój 4-osobowy - cena 240 zł


przy rezerwacji powyżej 3 doby cena podlega zmianie

pokój 1-osobowy - 120 zł
pokój 2-osobowy - 150 zł
pokój 3-osobowy -  190 zł
pokój 4-osobowy - 230 zł

Śniadania płatne są dodatkowo 15 zł/zestaw śniadaniowy

Menu zestawu śniadania: pieczywo, masło , herbata/kawa. wędlina, ser żółty, dżem, pomidor ogórek, jajecznica lub kiełbaski na ciepło


Przy rezerwacji całego hotelu tj. ok. 50  miejsc noclegowych w  13 pokojach cena ulega zmianie: 

poniżej 20 osób - nocleg  cena 80 zł/osoba
poniżej 30 osób - nocleg cena 70 zł/osoba
powyżej 30 osób - nocleg cena 65 zł/osoba

powyżej 35 osób - nocleg cena 60 zł/osoba

Śniadania wydawane w formie szwedzki stół płatne 15 zł/osoba

Facebook Twitter Google+ Pinterest

Pokoje - szczegóły

  1. Pokój nr 1
  2. Pokój nr 2
  3. Pokój nr 3
  4. Pokój nr 4
  5. Pokój nr 5
  6. Pokój nr 6
  7. Pokój nr 7
  8. Pokój nr 8
Przestronny pokój o powierzchni 25m². Jego atutem jest wyjście na nasłoneczniony balkon, z którego roztacza się cudowny widok na okoliczne łąki i skarpę nad Wartą. W pokoju znajduje się duże łoże małżeńskie oraz rozkładana sofa na dwie osoby. Wyposażenie pokoju obejmuje biurko, lustro, krzesełka i stoliczek. Na ścianie zawieszony jest telewizor plazmowy. Pokój posiada własną łazienkę z wanną narożnikową i umywalką z lustrem podświetlanym.
Duży pokój o powierzchni 25m², z balkonem, z którego rozlega się widok na okoliczne łąki. W pokoju znajduje się łoże małżeńskie z lampkami nocnymi oraz dwuosobowa sofa. Pokój wyposażony jest w biurko, krzesełka, stolik oraz szafę. W łazience znajduje się wanna narożnikowa i umywalka z wanną podświetlaną. W pokoju jest także telewizor.
Pokój o powierzchni 25m². W pokoju znajduje się duże łoże małżeńskie oraz dwuosobowa sofa. Jest także duża szafa z półkami na rzeczy składane oraz wiszące. Na toaletce stoi telewizor.
Pokój o bardzo dużej przestrzeni, z dużym łożem małżeńskim i lampkami nocnymi. Dodatkowe miejsca do spania znajdują się na dwuosobowej sofie narożnikowej. Pokój wyposażony jest w biurko i krzesełka oraz stolik, a także w telewizor stojący na toaletce. Łazienka wyposażona jest w natrysk prysznicowy oraz umywalkę z podświetlanym lustrem.
Jest to idealny pokój dla świeżo upieczonych małżeństw, czyli Apartament dla Nowożeńców. W pokoju o powierzchni 28 m² znajduje się bardzo duże małżeńskie, komoda, szafa na ubrania, duży telewizor plazmowy. W części wypoczynkowej znajdują się piękne meble: fotele oraz sofa, komody. Jest także pojemna szafa narożnikowa. Zaletą pokoju jest wyjście na balkon, z którego podziwiać można piękne widoki. W łazience znajduje się wanna narożnikowa oraz umywalka z bardzo dużym lustrem podświetlanym.
Przytulny pokój o powierzchni 18m². Jest to bardzo jasny pokój z dużym oknem, z którego rozciąga się widok na sąsiadującą z nami szkółkę roślin i krzewów. W pokoju znajduje się duże łoże małżeńskie, lampki nocne oraz stoliki. Ponadto można odpocząć na dwuosobowej sofie. Pokój wyposażony jest także w telewizor stojący na toaletce, , biurko z krzesełkiem oraz niewielką lodówkę pokojową.
Bardzo przytulny i jasny pokoik, o powierzchni 17m², idealny dla dwóch osób. W pokoju znajduje się duże łoże małżeńskie, biurko z krzesełkiem, telewizor plazmowy 24-calowy. Łazienka wyposażona jest w natrysk prysznicowy oraz umywalkę z lustrem podświetlanym.
Całkiem spory i jasny pokój o powierzchni 23m², z wyjściem na balkon. W pokoju znajduje się łoże małżeńskie oraz dwuosobowa sofa, a także biurko, krzesełko i stolik, przy którym można wypić kawę. Łazienka wyposażona jest w natrysk prysznicowy oraz umywalkę z lustrem podświetlanym.
next
prev

Studium Mieszkanie o powierzchni 50m²

Dwupokojowy apartament, który składa się z sypialni, pokoju dziennego oraz aneksu kuchennego. W sypialni znajduje się duże łoże małżeńskie, natomiast w pokoju dziennym odpocząć można na dwuosobowej kanapie. W aneksie kuchennym można przygotować posiłki – wyposażony jest on w elektryczny piecyk, lodówkę oraz wszystkie potrzebne przybory kuchenne. Jest także miejsce do spożycia posiłków. W łazience znajduje się wanna oraz umywalka z dużym podświetlanym lustrem.

 

Uwaga: W naszym hotelu we wszystkich pokojach znajduje się mydło, papier toaletowy, ręczniki oraz woda mineralna.

Pokoje gościnne - galeria

Mieszkanie studium - galeria