Dworek Biesiadny

Nasz hotel umiejscowiony jest w Radzewicach w województwie Wielkopolskim. To przepiękne miejsce każdego dnia ściąga wielu turystów.

Jesteśmy firmą zajmującą się organizacją wesel, komunii, chrzcin oraz innych imprez okolicznościowych, firmowych i plenerowych.

Dworek Biesiadny, w którego posiadaniu jesteśmy, położony jest na skarpie skąd roztacza się cudowny widok na okolicę, nadwarciańskie łąki, na cały krajobraz naszej miejscowości.

Dworek oraz okoliczny park rozpościera się na 4 ha powierzchni. Ziemia ta niegdyś należała do rodu Raczyńskich. Nawet głaz, ktory znajduje się przed dworkiem ma swoją historię. Był on głazem granicznym między Świątnikami a Mieczewem.

Kamień graniczny - Dworek Biesiadny w Radzewicach
Głaz graniczny

Z pewnością dodatkową atrakcją będzie to, iż hotel znajduje się na terenie Rogalińskiego Parku Krajobrazowego, co z całą pewnością zostanie dobrze zapamiętane przez licznych gości, którzy bywają w naszym Dworku.

Latem, podczas gorących dni, można się schłodzić nad Wartą i jednocześnie podziwiać to urokliwe miejsce w Radzewicach. Wszystko to mamy do zaoferowania naszym gościom.
 
Naszą specjalnością są także imprezy plenerowe m.in. ogniska integracyjne czy biesiady z grillem w plenerze. Każdą uroczystość dostosujemy pod potrzeby naszego klienta, tak aby był on zadowolony i chciał do nas powrócić.

Piknik z ogniskiem w Dworku Biesiadnym w Radzewicach
Biesiady rodzinne i firmowe

Radzewice mieszczą się niedaleko Poznania, a dokładnie 20 min drogi. Dzięki temu mamy nie tylko blisko do jednego z największych miast Polski, ale jednocześnie do wielu innych, w których panują wspaniałe warunki jeśli chodzi o klimat i powietrze.

Będąc u nas z pewnością możecie liczyć na wiele dogodności m.in. właśnie na rewelacyjnie czyste powietrze, bliski kontakt z naturą. Czasami potrzeba choć na chwile oderwać się od rzeczywistości, zostawić wszystko i wyjechać gdzieś, gdzie będzie nie tylko pięknie, ale przede wszystkim spokojnie. Na to możecie liczyć.

W naszym Dworku w Radzewicach nie tylko odczujecie Państwo niezwykły komfort, jaki możemy Wam zapewnić, ale przede wszystkim świetną, niezapomnianą zabawę w gronie swoich przyjaciół czy rodziny.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, prowadząc już podobny dworek oraz otrzymany certyfikat "debiut roku" możemy zapewnić wysoką jakość usług.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą bogatą i ciekawą ofertą.

Wjazd do Dworku Biesiadnego w Radzewicach
Zapraszamy do Dworku Biesiadnego

Myślę, że wszyscy znajdą coś odpowiedniego dla siebie. A my zatroszczymy się o to, żeby było nie tylko wygodnie, ale i niezapomniane.

Facebook Twitter Google+ Pinterest